Ne yaparız? – BAM! | Bütünleşik Ajans Mevzuları

Pazarlama iletişiminin tüm bileşenlerini etkili ve tutarlı şekilde bir araya getiriyoruz.

image
REKLAM

Pazarlama iletişiminde, büyük resme bakıyoruz. Hizmet verdiğimiz markalar için hem bugünü hem de yarını kucaklayan sonuç odaklı çözümler üretiyoruz. Reklam yaratmaktan çok “etkileşim” yaratıyoruz.

image
SOSYAL MEDYA

Markalarımızı Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, LinkedIn, YouTube gibi bir çok sosyal mecrada hedef kitle ile buluşturuyoruz. Takipçilerin dilinden anlıyor, iletişimi dijital dünyaya taşıyoruz.

image
PRODÜKSİYON

Fotoğraf çekiminden reklam filmine kadar pazarlama iletişiminin her noktasında görselliğin gücüne inanıyoruz. Markalarımızın hedef kitle karşısında gerçekten “iyi” görünmesi için çok çalışıyoruz.

Yaklaşım

Bilgi ve deneyimimizi, müşterilerimiz için başarılı pazarlama çözümlerine dönüştürüyoruz.

Aşkla Tasarlarız

Bizce, iyi görünmek herkesin hakkı. Elbette bu, markalar için de geçerli. Bir marka; web sitesinden logosuna, Facebook Kapağı’ndan Instagram paylaşımlarına kadar her mecrada çok iyi görünmeli. Bu yüzden, tasarımlarımızı aşkla yapıyoruz.
Kendinizi beğendirmeye hazırlanın!

Stratejik Düşünürüz

Bizce, geleceği görmek bugünü anlamak kadar önemli. Pazarlama iletişiminde büyümeyi hedefleyen markalar, stratejilerini çok iyi belirlemeli. Bu amaçla, markalarımıza günü kurtaran fikirlerle değil, geleceği yakalayan iletişim stratejileriyle geliyoruz.
Büyümeye hazırlanın!

Profesyonellerden Oluşuyoruz

Bizce, amatörlük sadece balık tutarken iyi. Ne de olsa, bu sadece bir hobi. Ama pazarlama iletişimi gibi ciddi bir işte, uzmanlıktan taviz vermeyiz. Bu yüzden, markalarımızın harcadığı her kuruş reklam bütçesinin yatırıma dönüşmesi, biricik gayemiz.
Profesyonel iş ortağınızla tanışmaya hazırlanın!

İyi Fikrin Gücüne İnanırız

Bizce, 1 iyi fikir, 10 tane kötü fikri döver. Futboldan siyasete, herkesin her konuda fikrinin olduğu bu topraklarda, markalarımız için “hedef kitle içgörülerini”, “pazar fırsatlarını” ve “inovasyon stratejilerini” kucaklayan iyi fikirler üretiyoruz.
Markanıza bir “iyilik” yapmaya hazırlanın!

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Pazarlama iletişiminde sonuç odaklı yaklaşım, ölçümlenebilir sonuçlar ve dahası BAM! Ajans’ta!

1

DOĞRU STRATEJİ

Tüketici beklentilerini müşterimizin pazarlama faaliyetleriyle buluşturan özgün çözümler geliştiriyoruz.

2

DOĞRU EKİP

Farklı sektörlerden çok sayıda uluslararası markaya hizmet vermiş ekibimizle pazarlama iletişiminde profesyonel standartları hedefliyoruz.

3

DOĞRU İŞ

Miladını doldurmuş pazarlama yöntemlerini kenara bırakıp yenilikçi, ayakları yere basan ve sonuç odaklı fikirler üretiyoruz.

Pazarlama iletişiminde sonuç odaklı yaklaşım, ölçümlenebilir sonuçlar ve dahası BAM! Ajans'ta. Çalışmalarımıza göz atın!